Pościel

Akcesoria potrzebne do wózka dla dzieci

Przygotowując wyprawkę dla noworodka, sporo osób ma dylemat, co tak naprawdę jest potrzebne, na co warto wydać pieniądze, a co z powodzeniem można sobie odpuścić. Chyba każda przeciętna przyszła mama doskonale o tym wie, że w kwestii wyprawki dla dziecka wiele potrzeb jest sztucznie napędzanych przez internet, blogi parentingowe. Zatem, co jest rzeczywiście potrzebne do wózka dla dzieci, aby maluszkowi było tam wygodnie?

Pościel do wózka

pościel do wózkaZ pewnością warto zakupić pościel do wózka ze sklepu Trilli.pl. Jest ona uszyta tak, że dobrze dopasowuje się do kształtu gondoli, dzięki czemu dziecku jest wygodniej spać lub leżeć w łóżeczku. Taka pościel przyda się szczególnie wtedy, gdy planuje się długie spacery z niemowlakiem. Aby dziecko było mięciutko i przytulnie, warto kupić mu miłe prześcieradełko i poduszeczkę.

Komplet pościeli do wózka można w nim zostawić, dzięki czemu za każdym razem kiedy wychodzi się na spacer, wózka nie trzeba będzie na nowo przygotowywać.

Otulacz do nakrycia

Na chłodniejsze dni do wózka przydaje się specjalny śpiworek, w którym dziecku jest bardzo wygodnie i ciepło. Jednak wraz z nadejściem wiosny, a później lata, do okrywania dziecka podczas spacerów wystarczą jedynie cienki bawełniany kocyk albo otulacz. Szczególnie dobrze sprawdzają się otulacze, które wykonane są najczęściej z tkaniny bambusowej, która jest bardzo przyjemna dla skóry dziecka, oraz pozwala jej naturalnie oddychać. Nie ma obaw, że dziecko nakryte otulaczem z tkaniny bambusowej przegrzeje się.