Pościel

Bawełna w sypialni

Naturalne tkaniny są tym, co nasza skóra lubi najbardziej. Zdecydowanie powinniśmy brać je pod uwagę wybierając zarówno pościel do swojej sypialni, jak i komplety pościeli dziecięcej. Materiał ma niebagatelne znaczenie, zaś naturalna pościel bawełniana zapewni poczucie komfortu, a ciało będzie mogło swobodnie oddychać.

Pościele bawełniane – do wyboru, do koloru

Bawełniana pościel występuje w wielu rozmaitych kolorach. Znajdziemy naturalne, jednolite odcienie, jak i bardzo kontrastowe zabarwienia. Możemy także pokusić się o bardzo wyraziste wzory na pościeli, np. wielkie kwiaty, znane miejsca na świecie, zwierzęta. Ciekawym rozwiązaniem są pościele dwustronne, posiadające na jednej stronie nadruk, a na drugiej gładki kolor.

Pościel bawełniana oferowana jest najczęściej w kompletach zawierających: poszwę na kołdrę, poszewki na poduszki oraz prześcieradło. Taki zestaw świetnie sprawdzi się w użytkowaniu i będzie cieszył oko.

Rozmiary są zróżnicowane i łatwo dopasujemy je do posiadanych kołder i poduszek. Typowe wymiary poszwy na kołdrę to:

– 140 x 200 cm,

– 160 x 200 cm,

– 200 x 220 cm,

a poszewki na poduszki:

– 50 x 60 cm,

– 70 x 80 cm.

Do wyboru jest również zapinanie pościeli: na zamek lub na guziki.

Dla wymagających

Każdy sezon przynosi ze sobą nowe trendy w modzie. Toteż spotkamy w sklepach pościele zawierające popularne desenie. Zaopatrując się w najnowsze wzory, nasza sypialnia będzie zawsze ciekawie i nowomodnie urządzona.