Dla dzieci

Delikatny ochraniacz do łóżeczka dziecięcego

ochraniacz-dla-dzieckaDelikatna osłonka do łóżeczka dla niemowlaka. W stu procentach wykonana z bawełnianej tkaniny. Ochraniacz do łóżeczka niemowlęcego został zaprojektowany w taki sposób, aby doskonale chronić dziecko przed szczebelkami łóżeczka. Długość i szerokość została dopasowana w taki sposób, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo, a zarazem wygodę.

Ochraniacz posiada miękką wyściółkę. Ochraniacz wypełniony jest specjalną włókniną poliestrowo silikonową wyłącznie w I gatunku i ozdobiony jest dużą ładną aplikacją, która doskonale komponuje się z całością.

Ochraniacz do łóżeczka Trilli dla niemowlaka został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami pediatrów. Elementy ochraniacza są odpowiednio skrojone i przeszyte, z długimi i mocnymi troczkami do zamocowania, co sprawia, że łóżeczko jest dokładnie zabezpieczone i nie ma możliwości, aby ochraniacz został odwiązany przez dziecko.

Ochraniacz jest dostosowany do każdego rozmiaru łóżeczka, dlatego sprawdza się zarówno dla niemowlaków, jak i starszych dzieci. Z racji wymiennej poszewki, można dokonywać różnorodnych zmian w stylu i kolorystyce ochraniacza na łóżeczko dla dziecka.