Bez kategorii

Ekologiczne ręczniki

ręczniki-greno

W Polsce, jak i zresztą na całym świecie w ostatnim czasie, prawdziwą furorę robią tkaniny bambusowe. Ręczniki wykonane z włókien bambusowych sprzedają się jak świeże bułeczki, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć, aby przekonać się, czy rzeczywiście są warto uwagi.
Właściwości antybakteryjne

Bambusowe ręczniki greno mogą pochwalić się znakomitymi właściwościami antybakteryjnymi, dlatego też coraz więcej osób zastanawia się nad ich zakupem. Nowoczesne ręczniki wykonane w 100% z tkanin bambusowych posiadają naturalne właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne. Warto wspomnieć również i o tym, że ręczniki greno posiadają dużą chłonność i bardzo szybko schną nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu. Bawełniane ręczniki doskonale nadają się nie tylko do domu, ale również na dłuższe wyjazdy turystyczne.
Idealne ręczniki dla sportowców

Ręczniki szybkoschnące, to idealne rozwiązanie przed wszystkim dla sportowców. Każdy kto korzysta z siłowni, powinien wyposażyć się w profesjonalny ręcznik, dzięki któremu będzie mógł szybko pozbyć się potu z rąk i twarzy. Podczas wysiłku nasze ciała wydobywa bardzo nieprzyjemne zapach, a ręczniki bambusowe doskonale wchłaniają pot i likwidują nieprzyjemne zapachy. Ręczniki bambusowe bardzo szybko schną i można je prać zwykłych pralkach, dzięki czemu idealnie nadają się do treningów.