Dla dzieci

Jaką lampkę na biurko wybrać dla dziecka?

Biurko to najwygodniejsze miejsce dla dziecka do odrabiania lekcji. Aby mieć pewność, że będzie mu się przy nim dobrze uczyło niezależnie od godziny i pogody, warto zakupić lampkę na biurko dla dziecka. To znacznie zwiększy komfort pracy, zadba o wzrok malucha, a przy tym może być także ładną i użyteczną ozdobą. Na co warto zwrócić uwagę przed zakupem takiej lampki i jak wybrać idealny model? 

Jak wybrać idealną lampkę na biurko dla dziecka? 

Wybór lampki na biurko dla dzieci to nie taka prosta sprawa musi ona być przede wszystkim wygodna i użyteczna, dlatego w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na: 

  • Rodzaj żarówek – najlepiej wybierać żarówki LED, które są energooszczędne, a ich światło nie szkodzi oczom. 
  • Waga i wielkość – lampka powinna być kompaktowa, aby dziecko mogło swobodnie ją przestawiać i ustawiać do własnych potrzeb.
  • Długość kabla – powinien być na tyle długi, aby pozwalał na przesuwanie lampki lub można wybrać wersję bezprzewodową.
  • Moc – im mniej miejsca trzeba oświetlić, tym mniejsza może być jej moc, jednak nie powinno się schodzić poniżej 40-50 W.

Tutaj znajdziesz bogatą ofertę lampek dla biurko dla dzieci.

Lampka na biurko dla dziecka – jaki wzór? 

Kiedy już wiadomo, na co przede wszystkim powinno się zwracać uwagę przy zakupie lampki na biurko, to wtedy można się rozejrzeć za idealnym wzorem. Lampka na biurko dla dziewczynki może być zwyczajna, w standardowym kształcie, ale jeśli bardziej ucieszy ją taka w kształcie żabki czy misia i jednocześnie będzie dobrze świecić, to będzie dla niej świetnym wyborem. Dla małych fanów sportów dobrym wyborem będą te, które mają wzór na przykład piłki nożnej. Najlepiej wybrać się na zakupy ze swoją pociechą, dzięki temu sama wskaże jaki kształt lampki najbardziej jej odpowiada.