Pościel

Komplet pościeli do łóżeczka dziecięcego

pościel z misiemZestaw pościeli przeznaczonej specjalnie dla niemowląt może składać się z wielu elementów. Najbardziej podstawowymi są poszewki na kołderkę oraz na poduszkę. Jednak oprócz nich można dokupić jeszcze wiele innych, przydatnych produktów. Są nimi na przykład ochraniacze na szczebelki, które chronią dziecko przed uderzeniem w szczeble łóżeczka, kocyki, które mogą być używane podczas spaceru z dzieckiem, a także podczas cieplejszych dni, kiedy nie zachodzi potrzeba otulania niemowlęcia kołderką.

W ofercie wielu firm zajmujących się produkcją pościeli do łóżeczek można znaleźć także specjalne poduszki przydatne podczas karmienia, przyborniki, które można przymocować do szczebelków łóżeczka tak, aby wszystkie potrzebne akcesoria do pielęgnacji dziecka mieć w razie potrzeby pod ręką.

Pościel do łóżeczka dostępna jest w różnych rozmiarach i wzorach i kolorach, które można dopasować do potrzeb maleństwa. Producenci pościeli często decydują się na zdobienie swoich produktów w piękny i ciekawy sposób. Na rynku możemy znaleźć delikatną pościel zdobioną ślicznymi haftami, bardziej klasyczną udekorowaną ciekawymi aplikacjami, a także całkowicie pozbawioną aplikacji, której ozdobę stanowi kolorowy nadruk.