Artykuły dekoracyjne

Modne wzory narzut na łóżko

Narzuty na łóżko (zarówno do sypialni rodziców, jak i do pokoju dziecięcego) należą do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych akcesoriów w sklepach z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Nic dziwnego – narzuta na łóżko potrafi w jednej chwili odmienić wygląd sypialni, nadając jej określonego charakteru. Kapa na łóżko może być dobrana do koloru i wzoru zasłon i dywanu, albo pochodzić z zupełnie innej bajki. Jaki będzie miała charakter – zależy tylko od jej właściciela.

Narzuty orientalne

Narzuty we wzory orientalne to niezwykle ciekawy sposób na wystrój sypialni utrzymanej w stylu boho. Jeśli na podłodze w sypialni położone jest drewno, a na ścianie znajdują się elementy z cegły – narzuta w stylu orientalnym będzie pasować idealnie. Świetnym elementem dekoracyjnym będą również kwiaty, drzewo bambusowe czy drewniane figury. W ten sposób można wyczarować sypialnię prawie jak z filmu Bollywood.

Narzuty nadające wnętrzu przytulności

Puchate, miękkie i bardzo przyjemne w dotyku narzuty ocieplają pomieszczenie i sprawiają, że sypialnia staje się bezpiecznym i przytulnym zakątkiem. Taka narzuta może również posłużyć jako koc. Klasyczna sypialnia, w której na ścianach wiszą obrazy i rodzinne zdjęcia to najlepsze miejsce na puszystą narzutę w stonowanym kolorze.